AWH SERVIS

Vinohradská 100
130 00 Praha 3
www.awh.cz
(300 metrů od stanice metra A - Jiřího z Poděbrad)
pracovní dny: 9.00 - 18.00

Zakázky lze zasílat i poštou!

 

Reklamace Sigma

Reklamace na produkty značky Sigma zakoupené na území České republiky se uplatňují v autorizovaném servisu. Reklamace se vyřizuje podle platných předpisů Občanského a obchodního zákoníku.

Na výrobky značky Sigma zakoupené na území České republiky je poskytována:
ZÁRUKA 4 ROKY nazvaná „SIGMA SUPER CLASS GARANCE 4 ROKY„.

Tato záruka je rozdělena na dvě části (2roky + 2roky).

První jsou 2roky záruky podle občanského/obchodního zákoníku a uživateli je poskytnuta garance opravy do 30-ti dnů, a v případě neopravitelnosti zboží vyměněno, případně možnost odstoupení od smlouvy.

V druhé dvouleté části garance jsou objektivy, blesky a fotoaparáty značky SIGMA plně seřizovány a opravovány zdarma po uznání záruční opravy. Po tuto dobu se již nepočítá nutnost opravit výrobky SIGMA v době 30ti dnů, ale servis bude informovat o předběžné době opravy na základě dostupnosti náhradních dílů a obtížnosti opravy.

Po dobu opravy v servisu se prodlužuje doba záruky, takže nedojde k poškození nakupujícího tím, že by se mu zkrátila doba používání výrobku v době záruky. Současně v době druhých dvou let nemá zákazník právo na odstoupení od smlouvy, nebo výměnu za jiný kus zboží z důvodu opakování závady.

V rámci Evropské mezinárodní záruky firma Hama spol. s r.o. bezplatně vyřizuje všechny reklamace na produkty Sigma zakoupené mimo území České republiky, na toto zboží se vztahuje ZÁRUKA POUZE 1 ROK. Pro uznání reklamace je nutné doložit doklad o koupi, na kterém bude uvedeno datum prodeje výrobku a obchodu, který Vám tento produkt prodal a originál mezinárodního záručního listu, kde je uvedeno výrobní číslo. Evropská mezinárodní záruka je poskytována společností SIGMA JAPAN a nevztahují se na ni nároky na vrácení peněz, nebo výměnu zboží, toto je potřeba v případě neopravitelnosti výrobku řešit s prodejcem u kterého bylo zboží zakoupeno.